Kanał na Youtube Fanpage na Facebook

 

 

 

Makroconcert

Makroconcert Sp. z o.o. jest jedną z czołowych agencji koncertowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 2002 roku firma z sukcesem działa również na polskim rynku, organizując imprezy masowe o różnorodnym charakterze - począwszy od światowej sławy wykonawców, na balecie klasycznym skończywszy. Dzięki nam w Polsce gościli m.in. Elton John, Andrea Bocelli, Gary Moore, Cesaria Evora, The Prodigy, Tracy Chapman, Deep Purple, James Blunt, Whitesnake, Moscow City Ballet, Balet Teatru Bolszoj, Yamato - Drummers of Japan, Patricia Kaas, Gordon Haskell, Seal, Gotan Project i wielu innych. Nad organizacjąkażdej imprezy pracuje zespół wysokiej klasy specjalistów. Tego samego oczekujemy od firm podejmujących współpracę z Makroconcert.

Mamy przyjemność potwierdzić profesjonalizm oraz wysoką jakość usług świadczonych przez firmę Lunch Service.

Firma była odpowiedzialna za przygotowanie cateringu dla Seal'a oraz jego zespołu podczas ostatniego koncertu artysty, który miał miejsce 11.07.2010r. w warszawskiej Sali Koncertowej.

Jesteśmy przekonani, że dalsza współpraca firm przyniesie obu stronom równie wymierne korzyści jak dotychczas.

Proszę o przekazanie specjalnych wyrazów uznania dla kunsztu szefa kuchni, który zachwycił naszych gości niebywała starannością i artyzmem przygotowanych potraw.

Makroconcert Sp. z o.o.


Czytaj więcejPhilips

W imieniu działu Consumer Electronics firmy Philips Polska chciałabym serdecznie podziękować za współpracę przy organizacji spotkania, które odbyło się w dniach 22-23 listopada 2005r w siedzibie firmy Philips.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiego poziomu świadczonych przez Państwa usług. Przygotowane przez Państwa potrawy były bardzo smaczne i pięknie podane.

Jestem przekonana, że w przypadku ważnych spotkań będziemy współpracować z Państwa firmą.

Consumer Electronics Philips Polska Sp. z o.o.


Czytaj więcejING

W dniu 21. grudnia 2009 r. firma Lunch Service zorganizowała przyjęcie wigilijne dla pracowników firmy ING Usługi Finansowe S.A. Przyjęcie dla 530 osób, które odbyło się w siedzibie firmy przy ul. Ludnej 2 w Warszawie, zostało przeprowadzone sprawnie i bezproblemowo.

Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem w realizację usługi. Przygotowanie dania były smaczne i elegancko podane, w pełni spełniły oczekiwania naszych pracowników. 

Szczególnie warta podkreślenia jest elastyczność i gotowość do wprowadzania zmian do już zaakceptowanego zlec

Rzetelność, terminowość i wysoki poziom usług oferowanych przez firmę Lunch Service zasługują na bardzo dobrą ocenę z naszej strony i czynią ją wartą polecenia innym zleceniodawcom

ING Usługi Finansowe S.A.


Czytaj więcej
NASI KLIENCI
Shell Polska
PLAY
ORLEN
ING
T‑Mobile
Philips
Michael Page
Koleje Mazowieckie
RADA
CISCO
Ringier Axel Springer
Skandia
Stoart

Lunch Service, ul. 11 Listopada 28b, 05-816 Michałowice / Warszawa, NIP: 822-10-06-608, tel. 22 578 08 80, E-mail: catering@lunchservice.com.pl

© Lunch Service 2019

Design & Software