Kanał na Youtube Fanpage na Facebook

 

 

 

Shell Polska

Treść referencji Shell Polska...
Czytaj więcejLoyalty Partner

Treść referencji Loyalty Partner...
Czytaj więcejPTC Era

Firma Lunch Service jest naszym wieloletnim, sprawdzonym dostawcą.

Podstawę współpracy z firmą Lunch Service stanowi fachowość połączona z zaangażowaniem i dopasowaniem do potrzeb Klienta. Ku naszemu zadowoleniu usługi świadczone są terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej staranności oraz zgodnie z naszymi wytycznymi. Dzięki temu Firma zyskała bardzo dobrą opinię sprawdzonego partnera.

Opierając się na pozytywnych doświadczeniach polecam firmę Lunch Service, jako rzetelnego Partnera.

PTC Era


Czytaj więcejLevi Strauss

Chcielibyśmy podziękować Firmie Lunch Service, z którą współpracujemy w zakresie obsługi cateringowej imprez, szkoleń czy też spotkań firmowych.

Wielokrotnie Firma Lunch Service zapewniała nam lunch dla naszych pracowników oraz gości, zarówno dla mniejszych jak również większych grup osób.

Profesjonalizm w każdym tego słowa znaczeniu. Niezwykle elastyczne podejście do Klienta przy tworzeniu indywidualnych ofert, punktualność, fachowe podejście, a przede wszystkim bardzo smaczne jedzenie podane w bardzo atrakcyjnej oprawie z zachowaniem rozsądnej ceny.

Wszystkie te punkty zdecydowały, iż nasza współpraca będzie kontynuowana w przyszłości.

Tym samym rekomendujemy firmę Lunch Service jako sprawdzonego partnera przy organizowaniu wszelkiego typu imprez.

Levi Strauss Poland Sp. z o.o.


Czytaj więcejDiscovery

Zwracam się do Państwa z podziękowaniem za zorganizowanie przyjęcia lunchowego dla naszej firmy. Było nam bardzo miło korzystać z usług oferowanych przez Państwa, a jakość zarówno obsługi, jak i przygotowanego przez Państwa menu przyczyni się niewątpliwie do częstej przyszłej współpracy z Państwem.

Discovery Polska Sp. z o.o.


Czytaj więcejPrzyjęcie weselne

...chciałabym gorąco podziękować Pani i Państwa firmie za bardzo solidne i przepyszne zorganizowanie obiadu ślubnego mojej siostry. Wszystko było doskonale przyrządzone, świeże, na czas i dokładnie tak jak to widzieliśmy oczyma wyobraźni a właściwie nawet troszkę lepiej:) Proszę również przekazać podziękowania Panom kelnerom, wszyscy byli pod wrażeniem ich profesjonalizmu, dyskrecji i jednocześnie skuteczności.

Współpraca z Państwem była przyjemnością, a muszę przyznać, że dość regularnie zajmuję sie organizowaniem szkoleń i konferencji, na które zamawiamy jedzenie i przez to mam porównanie. Jeśli znów będziemy potrzebować cateringu, na pewno skontaktujemy sie z Państwem.


Czytaj więcejMercury Engineering

Firma Mercury Engineering Polska chciałaby serdecznie podziękować za przygotowanie zaplecza gastronomicznego podczas uroczystości Wigilijnej w naszej firmie.

Jesteśmy wdzięczni za fachowy dobór menu, punktualność, elastyczność oraz wspaniałą organizację pracy, jak również wystrój stołu, na którym gościły bardzo ładnie prezentujące się i równie smaczne potrawy.

W przyszłości z pewnością będziemy kontynuować naszą dotychczasową współpracę. 

Mercury Engineering Polska


Czytaj więcejFundacja im. Heinricha Bölla

W imieniu przedstawicielstwa Fundacji im. Heinricha Bölla pragnę złożyć na Pani ręce podziękowania dla całego zespołu firmy Lunch Service Catering za przygotowanie i realizację cateringu podczas organizowanych przez nas debat m.in. debaty eksperckiej "Strategia opozycji na rosyjskiej szachownicy politycznej" z udziałem Garriego Kasparowa.

Realizacja zleceń odbywa się bardzo sprawnie. Przygotowywane danie są smaczne i ładnie podane - spełniają przez to zarówno nasze oczekiwania, jak i naszych gości. Dostawy odbywają się w uzgodnionym terminie, a personel firmy to grupa profesjonalnych i komunikatywnych osób.

Życzymy firmie Lunch Service dalszych sukcesów oraz wielu nowych klientów, którzy będą usatysfakcjonowani, tak jak my, jakością świadczonych usług.

Przedstawicielstwo Fundacji Heinricha Bölla


Czytaj więcejBackaldrin

Bardzo dziękujemy firmie Lunch Service za wspaniale zorganizowane lunche biznesowe oraz otwarcie naszej firmy.

Gwarantujecie Państwo bardzo sumienną, świetnie zorganizowaną i terminową obsługę oraz zatrudniacie przy tym miły i przeszkolony personel, a serwowane danie rozpływają się w ustach.

Backaldrin Polska Sp. z o.o.


Czytaj więcejASP w Warszawie

Dziękujemy firmie Lunch Service Catering za przygotowanie i realizację usługi cateringowej podczas wernisażu wystawy w ramach projektu polsko-norweskiego Czysta Sztuka - Pure Art. Szczególne wyrazy uznania dla Pani Moniki Sobczak za profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.

Wysoko oceniamy terminowość i rzetelność świadczonych przez Państwa usług, a zaoferowane potrawy były smaczne, świeże i estetycznie podane.

Z pewnością będziemy korzystać z usług cateringowych świadczonych przez Państwa firmę.

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie


Czytaj więcej
NASI KLIENCI
Shell Polska
PLAY
ORLEN
ING
T‑Mobile
Philips
Michael Page
Koleje Mazowieckie
RADA
CISCO
Ringier Axel Springer
Skandia
Stoart

Lunch Service, ul. 11 Listopada 28b, 05-816 Michałowice / Warszawa, NIP: 822-10-06-608, tel. 22 578 08 80, E-mail: catering@lunchservice.com.pl

© Lunch Service 2019

Design & Software