Kanał na Youtube Fanpage na Facebook 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

 
Braliśmy śluby, organizujemy rodzinne wigilie i gościmy w naszych domach najbliższych: wujków, babcie i tych najbardziej wymagających - teściów.

Zależy nam, żeby wszystko się udało. Żeby posiłek był smaczny, a atmosfera miła. Wiemy, jak ważne są takie chwile i mamy świadomość, że na nas ciąży ODPOWIEDZIALNOŚĆ za Wasze przyjęcia. To ona sprawia, że każde zlecenie traktujemy jak własne i dokładamy wszelkich starań, aby było DOSKONAŁE. Jak to robimy?

 

Jesteśmy profesjonalistami

 

Ponad 20 lat doświadczenia to tysiące godzin spędzonych na planowaniu, przygotowywaniu i obsługiwaniu przyjęć. To profesjonalizm, który sprawia, że potrafimy doradzić każdemu klientowi i zapewnić organizację na najwyższym poziomie.

 

Lubimy się

 

To proste – lubimy się. Tworzymy zgrany zespół i jesteśmy z tego dumni. Tak samo, jak jesteśmy dumni z naszych relacji z klientami i dostawcami. To dla nas naprawdę ważne.

Jesteśmy technologami żywności

 

Nasza kuchnia to produkty najlepszej jakości – często sezonowe. Nie używamy konserwantów ani polepszaczy. Potrawy, które spożywacie przygotowaliśmy sami – na każdym etapie – od marynat po wypiekany chleb. Dzięki temu nasze dania są pyszne i zdrowe.

 

Dbamy o detale

 

Nasze dania – serwowane na najlepszych zastawach – zachwycają wizualnie.

Nasza obsługa – dyskretna i odpowiednio wyszkolona – dba o miłą atmosferę każdego przyjęcia.

Dodajcie do tego piękne dekoracje i otrzymacie przepis na doskonałe przyjęcie. To LUNCH SERVICE.

 

 
Lunch Service, ul. 11 Listopada 28b, 05-816 Michałowice / Warszawa, NIP: 822-10-06-608, tel. 22 578 08 80, E-mail: catering@lunchservice.com.pl

© Lunch Service 2019

Design & Software