Kanał na Youtube Fanpage na Facebook

 

 

POZNAJMY SIĘ.


Jesteśmy młodzi. Niektórzy – widząc nasze pokaźne doświadczenie – poddają to w wątpliwość, ale nie słuchajcie ich. Jesteśmy młodzi.

Z niejednego pieca jednak jedliśmy chleb. Dzięki temu – na Wasz stół – potrafimy polecić ten najsmaczniejszy. Nasi dostawcy i niezawodni kelnerzy zadbają, żeby był jeszcze ciepły i chrupiący, kiedy tam trafi. A wytrawni i słodcy kucharze zamienią go w kulinarną ucztę.

 

 

Piotr Sobczak / Współwłaściciel

Wielki plecak, wytarte buty, a w tle zachodzące słońce. Od zawsze chciał być podróżnikiem. Wyruszyć gdzieś daleko i o każdym miejscu na świecie móc powiedzieć „tu byłem”. Jak Tony Halik. Czasami mu to się udaje. Częściej jednak eksploruje niezbadane tereny i zdobywa nowe szczyty na poziomie zawodowym. To także wielkie szczęście. Zwłaszcza, kiedy po powrocie do domu czekają na niego: troje dzieci, żona i talerz ulubionego krupniku. Smacznego!

tel. kom. 512 081 904, e-mail: piotr.sobczak@lunchservice.com.pl

Darek Cyran / Współwłaściciel

Opis...

tel. kom. -, e-mail: -

Bartłomiej Roszczyk / Handlowiec

tel. kom. -, e-mail: -

Łukasz Lachowski / Kelner

Francis Ford Coppola powiedział kiedyś, że lepiej ugotować makaron dla dwustu ludzi niż nakręcić kolejny film, bo o makaronie przynajmniej nie trzeba opowiadać w wywiadach. O pesto Łukasza można jednak mówić w nieskończoność. On pewnie też by o nim trochę powiedział, gdyby nie był zbyt zajęty smakowaniem innych rodzajów pasty, za którymi tak przepada. Lubi też dobre kino i cieszy się, że Coppola jednak nie został kucharzem. Tak samo, jak jego żona i dwóch synków cieszą się, że nie spełnił marzenia z dzieciństwa i nie został księdzem. Brawo Łukasz!

tel. kom. -, e-mail: -

Karol Soczko / Account Manager

Karol od zawsze chciał polecieć w kosmos. I to akurat mu się udało, ponieważ każdego dnia niezły kosmos w domu urządzają mu dwaj synkowie: Kubuś i Krzyś. Razem z żoną Moniką są dla niego całym wszechświatem. Teraz została jeszcze wizyta na Old Trafford i można odhaczyć najważniejsze marzenia. Gdyby tylko sir Alex Ferguson spróbował jego pizzy albo gulaszu węgierskiego, z pewnością by to zorganizował. Gdyby tylko miał okazję... No właśnie, ma ktoś do niego numer?

tel. kom. -, e-mail: -

Andrzej Napiórkowski / Kelner

Kilkuletni Andrzej marzył o byciu tancerzem. John Travolta, Patrick Swayze i tańcz mnie po miłości kres. Może nie został drugim Fredem Astaire, ale zdarza mu się zrobić show. Za przygotowanie i zaserwowanie barszczu z królika i pieczonej kaczki otrzymałby same „dziesiątki” od każdego jury. Muzyka, choć często relaksacyjna, towarzyszy mu także, kiedy odpoczywa razem z synem w ogrodzie. Nie przeszkadzajmy im teraz, okej?

tel. kom. -, e-mail: -

Małgorzata Grzyb / Account manager

tel. kom. -, e-mail: -
KONTAKT

Zadzwoń lub wypełnij
formularz kontaktowy.
Oddzwonimy i umówimy się na krótkie
15-minutowe spotkanie.

tel. 22 578 08 80
catering@lunchservice.com.pl

Lunch Service
ul. 11 Listopada 28b
05-816 Michałowice / Warszawa
NIP: 822 - 10 - 06 - 608

 

Dziękujemy za kontakt!
Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe.
 

Lunch Service, ul. 11 Listopada 28b, 05-816 Michałowice / Warszawa, NIP: 822-10-06-608, tel. 22 578 08 80, E-mail: catering@lunchservice.com.pl

© Lunch Service 2019

Design & Software