Kanał na Youtube Fanpage na Facebook


06-29-2016

Smaki

Wiosenne smaki

Wiosenne smaki, zapachy, kolory i wiosenna lekkość – tego wszystkiego nie mogło zabraknąć w majowej promocji Lunch Service.

Razem z promieniami słońca do oferty zawitały świeże, chrupiące warzywa, kiełki, soczyste pomarańcze, liście młodego szpinaku, szparagi i świeże zioła.

Coraz dłuższe dni i cieplejsze wieczory celebrujemy przy naszych kompozycjach: nowych paterach kanapek, przystawkach w stylu wellness, włoskich antipasti oraz lekkich sałatkach.

Zapraszamy do ich spróbowania http://oferta.lunchservice.com.pl/category/wiosenne-nowosci, zwłaszcza, że od wiosennej ulewy ceny naszych nowości skurczyły się aż o 15% !

Zachęcamy też do wyrażania opinii o naszych nowych propozycjach i własnych pomysłów na naszym profilu na Facebooku http://www.facebook.com/LunchServiceCatering. Najlepsze z nich wykorzystamy przy kreowaniu kolejnych propozycji menu a autorów nagrodzimy super niespodzianką w stylu Lunch Service !


Lunch Service, ul. 11 Listopada 28b, 05-816 Michałowice / Warszawa, NIP: 822-10-06-608, tel. 22 578 08 80, E-mail: catering@lunchservice.com.pl

© Lunch Service 2019

Design & Software