Kanał na Youtube Fanpage na Facebook


06-29-2016

Dla ciekawych

Wino w pracy?

Tak! To jest możliwe! Dzięki bardzo dobrym gatunkowo winom BEZALKOHOLOWYM.
To produkt, na który czekaliśmy. Wielbiciele wina mogą rozkoszować się nim podczas służbowych lunchy czy oficjalnych konferencji. Są pozbawione procentów, ale nie smaku. Zachowują także swoje dobroczynne właściwości. Są wprost wymarzone dla osób, które  cenią smak wina, a nie jego procentową zawartość. Mogą się nimi cieszyć osoby na diecie, kierowcy, matki karmiące i kobiety w ciąży.

Wszystko dzięki procesowi desalkoholizacji, czyli pozbawianiu wina alkoholu. Metoda ta, przekazywana z pokolenia na pokolenie w nadreńskiej rodzinie Jung została opatentowana przez  Carla Junga. Uważa się ją za najnowocześniejszą w Europie (wina bezalkoholowe produkują także np. Włosi, Francuzi). Redukcja alkoholu jest prawie całkowita i nie przekracza 0,5%. Wina te na ogół nie zawierają więcej niż 0,3% alkoholu (wg prawa za napój alkoholowy uznaje się trunek zawierający więcej niż 0,5% alkoholu). Wiele win desalkoholizowanych tą metodą ma zaledwie 0,1% alkoholu, czyli mniej niż kefiry, soki owocowe czy chleb razowy.

Ponieważ alkohol usuwany jest z wina zaledwie w kilka minut, ingerencja w strukturę napoju jest niewielka, a wino zachowuje bukietu, smak i aromat. W procesie destylacji wino ulega zwietrzeniu, jednak w przypadku dezalkoholizacji cząsteczki aromatu są odzyskiwane i łączone powrotem z płynem i to właśnie zapewnia zatrzymanie cech prawdziwego wina. Dodatkowo, eliminacja alkoholu znacznie obniża kaloryczność wina (o ok. 70%) i wpływa korzystnie na układ nerwowy i mięśniowy.

Zaletą jest też różnorodność oferty. Dostępne są wina białe, różowe, czerwone, merloty, cabernet sauvignon i rieslingi. Idealnie podkreślą smak potraw na firmowych spotkaniach i biznesowych lunchach. Urozmaicą długie szkolenia. Zapewnią miły nastrój i przyjemność smaku.


Lunch Service, ul. 11 Listopada 28b, 05-816 Michałowice / Warszawa, NIP: 822-10-06-608, tel. 22 578 08 80, E-mail: catering@lunchservice.com.pl

© Lunch Service 2019

Design & Software