Kanał na Youtube Fanpage na Facebook


06-29-2016

Szef kuchni poleca

Wigilijne smaki

Listopad to czas planowania wigilijnych spotkań firmowych. Specjalnie dla naszych klientów przygotowujemy wyjątkowe wigilijne menu. Polecamy bogaty wybór dań rybnych: przysmak Ojców Cystersów, czyli karp delikatnie smażony, pyszny pstrąg w galarecie z limonką, sandacz w śmietanie, rybne przystawki, takie jak tymbaliki czy tatar z łososia, śledzie w różnych marynatach.

Na wigilijnym stole nie może zabraknąć postnej kapusty z całymi kapeluszami borowików, aromatycznego czerwonego barszczu i pierogów z borowikowym farszem. Smak świąt podkreśla tradycyjny kompot z suszu z zapachem sądeckich podwędzanych śliwek, suszonych gruszek i jabłek, cynamonu, kardamonu i goździków. W tegorocznej ofercie nie brakuje też świątecznych wypieków. Nasi cukiernicy pieką tradycyjne pierniki, makowce i serniki.

Z Lunch Service Święta są pyszne. Zadzwoń i poproś o ofertę, nie zostawiaj przygotowań na ostatnią chwilę. Już dziś czekamy na twoje zapytania.


Lunch Service, ul. 11 Listopada 28b, 05-816 Michałowice / Warszawa, NIP: 822-10-06-608, tel. 22 578 08 80, E-mail: catering@lunchservice.com.pl

© Lunch Service 2019

Design & Software