Kanał na Youtube Fanpage na Facebook


06-29-2016

Dla ciekawych

Przerwa kawowa

Zachęcamy do organizowania przerwy kawowej w wersji Eko. Niech będzie zdrową przekąską, pełną witamin i składników odżywczych, tak by naprawdę dodała energii uczestnikom spotkania i nie obciążyła ich zbędnymi kaloriami.

Z wiosną co raz więcej organizujemy szkoleń, zebrań, spotkań z klientami. Słońce za oknem i łagodne powietrze dodają nam optymizmu i mobilizują. Jednak wiosenne przesilenie szybko daje się we znaki. Po godzinie szkolenia stajemy się senni i przestaje do nas docierać treść spotkania. Idealnym rozwiązaniem jest wtedy przerwa.

W potocznym biurowym języku mówimy o niej przerwa kawowa. Bo też klasyczna przerwa przygotowana na czas konferencji czy szkolenia to przede wszystkim kawa, herbata i kruche ciasteczka.
Wiadomo jednak, że słodkości pobudzą nas na krótką chwilę. Może warto wzbogacić przerwę kawową o owoce, świeże soki i drobne koktajlowe kanapki. Wiosną sprawdzą się wszelkiego rodzaju pasty posypane kiełkami, pierwsze rzodkiewki, postne kanapki z rybami. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kanapek, koreczków i babeczek z wytrawnym nadzieniem. Polecamy wyborną kawę, ale też zieloną herbatę i orzeźwiające soki. Dla wielbicieli tradycyjnej słodkiej przerwy kawowej zapewniamy domowe ciasta.

Przerwa podczas spotkania to czas na chwilę relaksu, oddech, rozprostowanie nóg, chcemy by dodała naszym gościom energii i pozostawiła miłe wspomnienie towarzyskiej rozmowy przy pysznej przekąsce. W dzisiejszych czasach co raz bardziej dbamy o zdrowie, staramy się być ekologiczni, jeść organiczne jedzenie. W tym duchu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na przerwę kawową. Zaś na dłuższe spotkania i szkolenia polecamy ciepły lunch. Całodzienny wysiłek umysłowy wymaga bowiem odpowiedniego wsparcia witamin i minerałów, a nasz układ trawienny lubi ciepłe posiłki.


Lunch Service, ul. 11 Listopada 28b, 05-816 Michałowice / Warszawa, NIP: 822-10-06-608, tel. 22 578 08 80, E-mail: catering@lunchservice.com.pl

© Lunch Service 2019

Design & Software