Kanał na Youtube Fanpage na Facebook


06-29-2016

Apetyt na kulturę

Przepis na życie vol. 2

W telewizji można już oglądać czwarty sezon życiowych perypetii Anki i Jerzego, Beaty i Andrzeja, Poli i Tadeusza, a także grupy bardzo rozrywkowych emerytów w popularnym serialu „Przepis na życie”. Równie smakowita, co przygody bohaterów, jest też filmowa muzyka. Właśnie do sklepów trafiła dwupłytowa kompilacja z piosenkami, które ilustrują nowe odcinki. To już druga część serialowych hitów, pt. „Przepis na życie vol. 2”. Naprawdę rzadko się zdarza by serial miał muzykę z najwyższej półki. Tym razem na krążkach można posłuchać między innymi utworów Niny Simone, Miki Urbaniak i Marisy Monte, utrzymanych w jazzowych, swingowych i stylowych rytmach, które już od dłuższego czasu są bardzo trendy. 

Ale płyty to nie wszystko – wydawnictwo nawiązuje do książki kucharskiej i można w nim znaleźć kilka przepisów serialowej Anki na apetyczne dania, np. szybką zupę serową czy zniewalające babeczki czekoladowe. Jest też miejsce na własne notatki, gdybyśmy musieli zanotować jakąś kuszącą recepturę. Ten zestaw piosenek na pewno wprowadzi nas w dobry nastrój, a biodra w przyjemne kołysanie, nie tylko podczas gotowania. Smacznego słuchania.


Lunch Service, ul. 11 Listopada 28b, 05-816 Michałowice / Warszawa, NIP: 822-10-06-608, tel. 22 578 08 80, E-mail: catering@lunchservice.com.pl

© Lunch Service 2019

Design & Software