Kanał na Youtube Fanpage na Facebook


06-29-2016

Dla ciekawych

Odkryj pasję dla siebie !

Znużeni zimą, rozleniwieni, jeszcze nie wierzymy, że to już wiosna. Jeśli z zazdrością patrzysz  na tych, którzy pomimo zimna biegają po parku, którzy pomimo późno skończonej pracy pędzą na jogę, zumbę lub basen, albo przez cały wieczór wycinają jakieś papierki, robią kartki, malują stare krzesła itd., czas najwyższy by poszukać w sobie pasji. Pasja to klucz do szczęścia i poczucia spełnienia w życiu.  A wiosną łatwiej jest zacząć coś nowego, dobrego dla siebie.

Czym się kierować szukając pasji?

Przede wszystkim pasja zawsze sprawia przyjemność. Może nie trzeba więc na siłę zapisywać się na warsztaty decoupage’u, ale pozwolić sobie na sadzenie kwiatków w ogródku, albo fotografowanie dzieci, czy jeżdżenie na rowerze po lesie, jeśli wiemy, że właśnie to sprawia nam radość.

Nasze zainteresowania z dzieciństwa, talenty, które mamy, ale ich nie realizujemy wymawiając się brakiem czasu, jak nic innego mogą dodać nam energii. Zawsze to, co potrafimy robić dobrze przynosi nam najwięcej satysfakcji i pochwał od naszych bliskich, przyjaciół i znajomych.

W poszukiwaniu pasji trzeba być odważnym, jeśli dotychczas nie uprawialiśmy żadnych sportów, czy nie majsterkowaliśmy, malowaliśmy czy szyliśmy, nie wiemy, że to potrafimy. Może warto spróbować? Zainteresowanie modą oglądaną w magazynach może przerodzić się w pasję projektowania, stylizacji, a czytanie książek w tworzenie literackiego bloga. Pomysłów jest przynajmniej tyle, ilu poszukujących.

I nie dajmy się zwieść naszemu wewnętrznemu krytykowi – często sami deprecjonujemy nasze działania, zanim jeszcze na dobre się w nie zaangażujemy.

Prawdziwa pasja, to czasami twórcze męki, ale też niesamowita dawka pozytywnej energii, jak po zjedzeniu najpyszniejszej czekolady.


Lunch Service, ul. 11 Listopada 28b, 05-816 Michałowice / Warszawa, NIP: 822-10-06-608, tel. 22 578 08 80, E-mail: catering@lunchservice.com.pl

© Lunch Service 2019

Design & Software