Kanał na Youtube Fanpage na Facebook


06-29-2016

Smaki

Domowe przyjęcia

Komunie, imieniny, urodziny, ważne rocznice – chętnie celebrowalibyśmy różne okazje w rodzinnym gronie, ale kto ma czas na gigantyczne zakupy, a potem przygotowanie potraw czy dekoracji? Jest na to rada – organizację domowego przyjęcia można powierzyć specjalistom, a nam wtedy starczy czasu na kupno nowej sukienki, wizytę u fryzjera czy kosmetyczki. Mmmm, to kusząca propozycja...

... zwłaszcza, że doradcy kulinarni pomogą wybrać przystawki, dania główne, desery, alkohole i napoje, aby zadowolić nasze gusta oraz smaki zaproszonych przez nas biesiadników – przecież wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowego menu i oprawy. Właśnie, a co z zastawą? Nikt nie ma w domu kilku kompletów jednakowych kieliszków, talerzy i sztućców? Przygotowanie nakryć i dekoracji dla profesjonalnej firmy cateringowej to żaden problem. Zanim kelnerzy wniosą zimne przekąski oraz ciepłe potrawy – udekorowane i zastawione stoły będą czekały już na gości – bez względu na to, czy zdecydujemy się na przyjęcie w formie bufetu czy też zasiadane.

A może wyprawić komunię na świeżym powietrzu? Lepiej nie, bo nigdy nie wiadomo, jak to będzie z pogodą! Tylko, że to żadna przeszkoda. Odpowiednie zadaszenie, stylowe namioty, wygodne meble zapewnią komfort gościom w każdym wieku bez względu na aurę. I jeszcze można rozpalić grilla (bezdymnego) – soczyste mięsa, egzotyczne ryby czy aromatyczne warzywa z rusztu na świeżym powietrzu smakują o niebo lepiej niż w dusznej restauracji.

Tak, najważniejsze, aby wszyscy podczas komunii, imienin, urodzin, ważnej rodzinnej rocznicy dobrze się bawili. Resztą zajmą się już w naszym domu profesjonaliści – w myśl zasady, że w domu najlepiej. Czyż to nie kusząca propozycja?


Lunch Service, ul. 11 Listopada 28b, 05-816 Michałowice / Warszawa, NIP: 822-10-06-608, tel. 22 578 08 80, E-mail: catering@lunchservice.com.pl

© Lunch Service 2019

Design & Software