Kanał na Youtube Fanpage na Facebook


06-29-2016

Apetyt na kulturę

David Bramwell, „Barmańskie triki – impreza na medal”

Chcesz poznać subtelną sztukę aranżowania drinków, mieszania alkoholi oraz całą masę zabaw i gier towarzyskich, dzięki którym każde przyjęcie czy wieczorne wyjście do baru z przyjaciółmi będzie dobrą zabawą? W takim razie przeczytaj poradnik Davida Bramwella „Barmańskie triki – impreza na medal”.

Ta niepozornych rozmiarów książka (zmieści się bez problemu w torebce lub kieszeni płaszcza) to prawdziwa kopalnia informacji o przeszłości i teraźniejszości najpopularniejszych alkoholi takich jak piwo, wódka, dżin, burbon, whiskey, rum, brandy, koniak, tequila, wermut, absynt, wino czy szampan.

Autor sporo miejsca poświęca też etykiecie panującej w barze, a także barmańskim sztuczkom i zabawom, np. pokazuje jak zrobić lewitującą oliwkę, trzy monety, włos i lód, popiół z niebios, magiczny trójkąt, dym na wodzie, oskubać kogoś, przekłuć cytrynę banknotem. Omawia również zasady gry w dartsy, piłkarzyki, pokera, domino. Uchyla nawet rąbka tajemnicy jak działa stół bilardowy, maszynka do lodu, jednoręki bandyta oraz opowiada o najpopularniejszych i klasycznych grach alkoholowych – „Kto w nie grał, ten na pewno tego żałował. Mimo to wciąż są popularne.” – zachęca Bramwell. Jedno jest pewne – znając barmańskie triki, śmieszne gry towarzyskie i mając w jednym palcu informacje o najpopularniejszych alkoholach można rozkręcić na maksa każdą imprezę. J
uż niedługo karnawał, więc taka wiedza bardzo się przyda! A nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć długich i fantastycznych karnawałowych przyjęć.


Lunch Service, ul. 11 Listopada 28b, 05-816 Michałowice / Warszawa, NIP: 822-10-06-608, tel. 22 578 08 80, E-mail: catering@lunchservice.com.pl

© Lunch Service 2019

Design & Software