Kanał na Youtube Fanpage na Facebook


06-29-2016

Apetyt na kulturę

Bill Granger „Nakarm mnie”

Bill Granger popularny australijski restaurator i autor książek kucharskich prowadzi życie na wysokich obrotach. Czasem trudno mu podzielić dobę, aby starczyło czasu na pracę, rodzinę i spotkania z przyjaciółmi. Z takimi problemami boryka się zresztą większość z nas, którym na gotowanie nie starcza już po prostu sił.

Kiedy jednak zdecydujemy się na poranek lub wieczór w kuchni rodzi się pytanie: co ugotować? Najlepiej coś dobrego i nieskomplikowanego! I właśnie receptury na takie dania znajdziecie w książce Billa - „Nakarm mnie”. Młody kucharz udowadnia, iż przygotowywanie dań, nawet o wykwintnie brzmiących nazwach – nie zabiera wiele czasu.

Granger stawia na prostotę, dobrej jakości świeże składniki i wyraźne smaki, czyli na absolutne minimum, dzięki któremu możemy przygotować szybkie i zdrowe śniadania, odżywcze lunche, obiady, podwieczorki, kolacje. A także dania, które można wykonać z wyprzedzeniem i przechować w zamrażalniku.

„Nakarm mnie” to praktyczny zbiór przepisów, które rozwiązują nasze codzienne żywieniowe dylematy. Kuszą też zdjęcia zamieszczone w książce. Potrawy są tak sfotografowane, że aż ślinka cieknie, gdy się je ogląda. Od razu nabiera się chęci, aby spróbować swoich sił.

Bill Granger, „Nakarm mnie”, wyd. Muza

Lunch Service, ul. 11 Listopada 28b, 05-816 Michałowice / Warszawa, NIP: 822-10-06-608, tel. 22 578 08 80, E-mail: catering@lunchservice.com.pl

© Lunch Service 2019

Design & Software