Kanał na Youtube Fanpage na Facebook
05.01.2016

Dla ciekawych


Wino w pracy?


Tak! To jest możliwe! Dzięki bardzo dobrym gatunkowo winom BEZALKOHOLOWYM. To produkt, na który czekaliśmy. Wielbiciele wina mogą rozkoszować się nim podczas służbowych lunchy czy oficjalnych konferencji. Są pozbawione procentów, ale nie smaku. Zachowują także swoje dobroczynne właściwości. Są wprost wymarzone dla osób, które cenią smak wina, a nie jego procentową zawartość. Mogą się nimi cieszyć osoby na diecie, kierowcy, matki karmiące i kobiety w ciąży.

czytaj dalej


05.01.2016

Dla ciekawych


Rzeżucha


W tej małej niepozornej roślince jest cały komplet witamin. Najwięcej dostarcza witaminy C. Poza tym znajdziemy w niej witaminę A, B, PP, K oraz sporo witaminy E. Zawiera też wielkie bogactwo soli mineralnych, żelaza, magnezu, dużo wapnia (jest pod tym względem drugą rośliną po orzechach laskowych!) i ogromne ilości siarki, która wzmacnia włosy i zapobiega ich wypadaniu.Poprzez krew pobudza skórę i cebulki włosowe do energicznej produkcji. Tak samo działa sok z rzeżuchy wcierany we włosy.

czytaj dalej


05.01.2016

Dla ciekawych


Rozmawiajmy!


… czyli o komunikacji werbalnej w skrócie. W czasie, gdy smsy, maile, czaty i emotikony zastępują nam co raz częściej spotkania face to face, warto zwrócić uwagę czy w ogóle się ze sobą komunikujemy, czy tylko przekazujemy sobie informacje. Czym jest komunikacja werbalna? Czy wystarczy skonstruować słowną wypowiedź by nawiązać z kimś komunikację? Dobra komunikacja werbalna to przede wszystkim proces dwukierunkowy.

czytaj dalej


05.01.2016

Dla ciekawych


Przerwa kawowa


Zachęcamy do organizowania przerwy kawowej w wersji Eko. Niech będzie zdrową przekąską, pełną witamin i składników odżywczych, tak by naprawdę dodała energii uczestnikom spotkania i nie obciążyła ich zbędnymi kaloriami.

czytaj dalej


05.01.2016

Dla ciekawych


Wielkanocne śniadanie w firmie


Zbliżają się Święta Wielkanocne, tradycją w tym czasie stało się tzw. „Jajeczko” w gronie pracowników. Każda okazja jest dobra by spotkać się z podwładnymi i nawiązać z nimi bardziej osobisty kontakt.

czytaj dalej


05.01.2016

Dla ciekawych


Rozpoczęto budowę nowej siedziby TP S.A.


Z tej okazji powierzono naszej firmie zorganizowanie eleganckiego bankietu, który odbył się na placu rozpoczętej budowy.

czytaj dalej


05.01.2016

Dla ciekawych


Pomogliśmy zespołowo


Trwa Europejski Rok Wolontariatu. Jako firma postanowiliśmy włączyć się w jego obchody, aby wesprzeć ideę bezinteresownego pomagania innym. Zadzwoniliśmy do dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach i zapytaliśmy, co moglibyśmy zrobić dla ich wychowanków.

czytaj dalej


05.01.2016

Dla ciekawych


Leśnia apteka


Las jesienią jest piękny, pachnący i kolorowy. Wybierając się na spacer czy grzybobranie rozejrzyjmy się także za innymi leśnymi skarbami. Wiele dzikich owoców to wspaniałe lekarstwa, a zrobione z nich soki, nalewki i konfitury warto mieć w swojej domowej apteczce. Zimą będą jak znalazł.

czytaj dalej


05.01.2016

Dla ciekawych


Post


Post jest równie stary jak sama cywilizacja. Pościć, znaczy tyle, co ograniczać ilość spożywanego pokarmu, np. z przyczyn zdrowotnych lub religijnych. W dawnych kulturach oba te rodzaje postów istniały równorzędnie. Post leczniczy ma bardzo długą tradycję. Od zawsze istnieli szamani, uzdrawiacze czy też czarownicy lub kapłani dbający o zdrowie duszy i ciała danej społeczności. Często uważano, że oczyszczając ciało, pomagamy naszej duszy, kiedy ta przeżywa trudności.

czytaj dalej


05.01.2016

Dla ciekawych


Odkryj pasję dla siebie !


Znużeni zimą, rozleniwieni, jeszcze nie wierzymy, że to już wiosna. Jeśli z zazdrością patrzysz na tych, którzy pomimo zimna biegają po parku, którzy pomimo późno skończonej pracy pędzą na jogę, zumbę lub basen, albo przez cały wieczór wycinają jakieś papierki, robią kartki, malują stare krzesła itd., czas najwyższy by poszukać w sobie pasji. Pasja to klucz do szczęścia i poczucia spełnienia w życiu. A wiosną łatwiej jest zacząć coś nowego, dobrego dla siebie.

czytaj dalejLunch Service, ul. 11 Listopada 28b, 05-816 Michałowice / Warszawa, NIP: 822-10-06-608, tel. 22 578 08 80, E-mail: catering@lunchservice.com.pl

© Lunch Service 2019

Design & Software